Kom 3 dagen heerlijk genieten in het Brabantse land. Ons hotel ligt op korte afstand van de Biesbosch en in de omgeving kunt u heerlijk fietsen en wandelen. Tijdens uw verblijf kunt u er voor kiezen om een rondvaart te naken door de Biesbosch of om 1 dag gebruik te maken van een huurfiets om de omgeving te ontdekken.
Ons hotel beschikt over 65 hotelkamers, meerdere types, met alle voorzieningen om uw verblijf te veraangenamen. Slapen doet u thuis, genieten doet u bij ons………!
Alle kamers beschikken over een kleurentelevisie, een minibar en een bureau. De badkamers hebben een douche.
Ons hotel ligt in het dorp Made in een gebied waar u heerlijk kunt fietsen, wandelen en zeilen, op 5 km van de rand van het schitterende nationale park de Biesbosch. Het hotel heeft gratis WiFi, huurfietsen en een uitstekend à la carte restaurant Fundi. Liever iets informeler? Kies dan de bistro waar lichte maaltijden worden geserveerd.